Kruszarki i Młyny Genox

Kruszarki jednowałowe Vison

Kruszarki jednowałowe Vision to małej i średniej wielkości maszyny nadające się do przetwarzania szerokiej gamy materiałów. Produkty te często mogą być sprzedawane jako docelowe np. paliwo altermatywne.

Więcej

Kruszarki jednowałowe Behemoth

Jednowałowe kruszarki Behemoth zostały zaprojektowane do rozdrabniania różnego rodzaju nieprzetworzonych odpadów do zyskania dużej lub średniej frakcji.

Więcej

Kruszarki Serii K

Jednowałowe kruszarki serii K są maszynami do zadań specjalnych, przeznaczonymi do przetwarzania szerokiego zakresu materiałów.

Więcej

Kruszarki dwuwałowe Mino

Mino to seria kruszarek dwuwałowych w przedziale mocy silników od 7,5 kW do 44kW. Mino jest najlepszym wyborem, kiedy wymagane jest rozdrabnianie dużych ilości materiałów o dużych rozmiarach, lub gdy rozdrabnianie wstępne jest niezbędne do dalszego procesu technologicznego.

Więcej

Kruszarki dwuwałowe Xeno

Seria dużych kruszarek dwuwałowych przeznaczona jest do kruszenia dużej ilości wielkogabarytowych przedmiotów. Zastosowanie dużych silników i przekładni o wysokim przełożeniu gwarantuje odpowiednią moc do pracy z najtrudniejszymi odpadami.

Więcej

Kruszarki Serii W

Seria dużych kruszarek dwuwałowych przeznaczona jest do rozdrabniania tworzyw tkanych.

Więcej

Kruszarki Serii YS (Pre-Shredder)

Rozdrabniacze serii YS przeznaczone są w szczególności do wstępnego rozdrabniania folii, mocno zabrudzonej agrofolii, big bagów, odpadów tkanych oraz lin

Więcej

Młyny Gran Calibur

Seria młynów Gc została zaprojektowana z myślą o rozdrabnianiu materiałów do konkretnej frakcji podczas jednego cyklu pracy.

Więcej

Młyny Gran Excalibur

Seria młynów GXC z zastosowaniem silników od 55kW do 315kW została stworzona specjalnie z myślą o wysokiej wydajności procesu mielenia.

Więcej